Skip to content Skip to footer
Na co se nejčastěji ptáte
Není – záleží na vašich preferencích, zda preferujete vyhrazené stání v hromadné garáži, nebo zda odkoupíte pozemek včetně vnějšího parkovacího stání. Všechna stání mají nadstandardní šířku.
Ano, můžete bez obav podepsat smlouvu již nyní, slevu DPH (předpoklad snížení z 15% na 12%) vám v plném rozsahu zohledníme = zaplatíte tedy o 3% méně.
Poloha domu je dána vydaným povolením stavby, nicméně k této komunikaci je záměrně orientována společná chodba, schodiště, výtah, zatímco terasy/lodžie všech bytů jsou orientovány na jih, tedy na opačnou stranu. I byty ve štítech splňují předepsané limity ochrany proti hluku, neboť některá okna umožňují větrání i v případě, kdy je okno zavřeno, a to pomocí instalované akustické větrací mřížky.

Ne, mezi výtahem a bytem jsou navrženy 2 plnohodnotné mezibytové stěny, mezi kterými je vložena další izolace. Je použit tichý hydraulický výtah. Navržené řešení splňuje s rezervou požadavky normy.

Klientské změny

Tvoříte bydlení spolu s námi – co vše můžete rozhodnout?

Do určitého data můžete rozhodnout, zda vaše koupelna bude s vanou či sprchovým koutem. Téměř každá bytová jednotka má zpracován návrh koupelny ve dvojí variantě – vana x sprcha.

V případě, že vás nezaujmou našimi odborníky vybrané barvy dlažeb a obkladů na WC a v koupelně a desing interiérových dveří, máte možnost  jejich záměny za jiné alternativy v naší nabídce, ve stejné cenové relaci, tato záměna je zdarma.

Pokud se rozhodnete pro výběr ze širší nabídky našich dodavatelů / dveře SEPOS, sanita Koupelny Ptáček, podlaha ACARA/, pak vám rovněž vyjdeme vstříc, požadované změny za administrativní poplatek  zpracujeme a po doplacení rozdílu v cenách /váš výběr vers. standardy/ Vaše přání zrealizujeme

Změna umístění vývodů pro kuchyňskou linku, změny koncových prvků elektroinstalace co do rozsahu, umístění a barevnosti a taky možnost instalace další klimatizační jednotky.

V koupelnovém studiu firmy Koupelny Ptáček mají, ať už při požadavku záměny, či KZ, zajištěn jeden návrh koupelny zdarma.
Vzorkovník standardů k dispozici v naší kanceláři prodeje.