Skip to content Skip to footer

Organizujeme prohlídky

Právě zahajujeme organizaci prohlídek našeho nově vystavěného bytového domu v Uherském Hradišti, místní části Vésky. Zveme jednotlivce, mladé rodiny i seniory, kteří hledají svůj nový domov v pohodlí, klidu a s moderními vymoženostmi.

Během prohlídek si budete moci prohlédnout jednotlivé volné i rezervované byty, zhodnotit jejich prostorové dispozice, podlaží a podzemní garáže. Budete mít možnost posoudit výhled z balkónů a teras do okolní přírody a kraje vesnice. S odborným průvodcem budete moct prodiskutovat kvalitu stavebních prvků a použitých technologií, zhodnotit zateplení a energetickou nenáročnost a třeba i výhody zabudované klimatizace při použití i k mimosezónnímu přitápění. Probereme s Vámi naše záměry na výsadbu okolí a společné venkovní odpočinkové prostory.

Při prohlídce nevynecháme ani vstupní prostory, skladové kóje, ani společné prostory, jako je například kolárna s kočárkárnou. Pro zájemce z řad seniorů či hendikepovaných je připraveno řešení bezbariérového přístupu do všech částí domu, včetně praktického výtahu s dostupností až do suterénu s garážemi a sklepy.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě našich nových bytů a najděte si svůj vysněný domov! Prohlídky jsou k dispozici na vyžádání.
Kontaktujte nás